top of page

Naše filozofie

Naším cílem je vytvářet dřevěný nábytek solidní konstrukce s maximální možnou kvalitou řemeslného zpracování pro uspokojení těch nejnáročnějších zákazníků. Preferujeme kvalitu a životnost výrobků. Výsledkem je tak exkluzivní nábytek s životností po generace.  

 

Vývoj výrobků

Při vývoji každého výrobku se zabýváme jak estetickou, tak i funkční stránkou. Klademe důraz na design a inspirujeme se aktuálními trendy. Zároveň však dbáme na kvalitní konstrukční řešení s využitím tradičních – léty prověřených – postupů.

 

Individuální přístup

Dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se reflektovat pořeby a přání zákazníků jak při individuálních zakázkách, tak i při  vývoji vlastní kolekce nábytku. Přejeme si, aby náš nábytek splňoval požadavky na design a zároveň měl skvělé užitné vlastnosti, mezi které patří také odolnost a snadná udržovatelnost.

 

Ekologie

Náš dřevěný nábytek je ze své podstaty energeticky velmi nenáročný, ať už z hlediska způsobu zpracování materiálu a samotné výroby,  tak i vzhledem k jeho velmi dlouhé životnosti. Oproti nábytku z dřevotřísky obsahuje zlomkové množství lepidla. Lepidlo, které používáme, je navíc vhodné i pro výrobu dětských hraček a má nejvyšší možnou odolnost vůči vodě. Do svého domova si tak pořizujete zdravotně zcela nezávadný kus nábytku. Výroba navíc produkuje minimum odpadu s minimálním ekologickým dopadem.

bottom of page